Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Request.php:265array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Revision.php:44 Ūkininko N. Augustinovičiaus atsiliepimai apie HORTILED agurkams ir pomidorams

Ūkininko N. Augustinovičiaus atsiliepimai apie HORTILED agurkams ir pomidorams

 p. Nikolajus po HORTILED šviestuvais ankstyvą pavasarį augino agurkų ir pomidorų daigus kambaryje, kurie vėliau buvo perkelti į šiltnamį.

„Šį pavasarį 10 dienų išvis nebuvo saulės, kurią HORTILED ir atstojo. Tik šio apšvietimo dėka, pirmieji pasiūlėme pirkėjams agurkų ir pomidorų daigus“ – džiaugėsi p. Nikolajus.

Augintojas pastebėjo, jog perkelti daigai nepatyrė jokio streso, lapai neapdegė – kuo puikiausiai toliau augo šiltnamyje. Tai buvo pirmasis sezonas, kada p. Nikolajus naudojo LED apšvietimą, kurį planuoja naudoti ir kitais metais.

Augintojas įsitikino, jog HORTILED apšvietimas yra ekonomiškas, taip pat išskyrė šiuos privalumus augalams:

  • daigai puikiai augo be saulės šviesos,
  • tamsesni lapai,
  • daigai atsparesni aplinkos sąlygų pokyčiui perkeliant iš kambario į šiltnamį.

p. Nikolajus rekomenduoja HORTILED apšvietimą ir kitiems augintojams.

Susisiekite

Sudomino LED šviestuvai?

Susisiekite