Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Request.php:265array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Revision.php:44 Kviečiame į praktinį seminarą: „Kaip išlaikyti augalus gyvybingus žiemą?“

Kaip išlaikyti augalus gyvybingus žiemą?

Kviečiame visus mūsų klientus, svečius ir besidominčius daržovių, uogakrūmių ir vazoninių augalų auginimo inovacijomis dalyvauti mūsų organizuojamame renginyje „Kaip išlaikyti augalus gyvybingus žiemą?“, kuris vyks lapkričio 29 dieną Kauno Mokslo ir technologijų parke. Renginys yra skirtas patyrusių ir pradedančiųjų augintojų susipažinimui su olandų gamintojo „Plagron“ aukštos kokybės trąšų ir biostimuliatorių praktinio panaudojimo galimybėmis.

Renginio metu pranešimą skaitys Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro vyr. mokslo darbuotoja Akvilė Viršilė, vyks produktų demonstracija, kurios metu bus eksponuojamos natūralios, pagamintos dumblių ir runkelių žlaugtų pagrindu organinės trąšos „Alga grow“, „Alga bloom“, kurios puikiai augalų įsisavinamos, artimos natūraliems dirvoje vykstantiems procesams. Dalyviai galės susipažinti ir su „Terra grow“ ir „Terra bloom“ trąšomis, kurios yra pilnai subalansuotos, universalios mineralinės trąšos stabiliam rezultatui ir ypač tinkamos vazonuose auginamiems augalams ir jų gausiam žydėjimui. Taip pat išbandyti daugelį kitų mūsų produktų!

Prašome susisiekti asmeniškai, jeigu norite sužinoti detalesnę informaciją apie renginį. Kiekvienas dalyvis gaus „krepšelį“ su mūsų produktais, kuriuos galės išbandyti asmeniškai. Iki susitikimo!

Susisiekite

Sudomino LED šviestuvai?

Susisiekite